کابینت آشپزخانه کلاسیک کابینت آشپزخانه در اصفهان آشپزخانه تان را زیبا طراحی کنید. جزیره آشپزخانه بزرگ

طراحی مدرن – به روز و کاربردی

تیم طراحی گروه معماری دکورآژ با در نظر داشتن معیارهای یک طراحی خوب  که شامل:سادگی طرح، جدید و منطبق روز، جادار و کاربردی بودن، استفاده بهینه از تمام فضای آشپزخانه، رعایت  ابعاد و تناسبات انسانی به طراحی پرداخته و متناسب با فضای آشپزخانه شما بهترین دکوراسیون آشپزخانه ای را برای خانه شما به ارمغان می آورد.

بالاترین کیفیت مصالح و یراق آلات

با توجه به اینکه متریال های متنوعی به عنوان مثال، MDF ، ممبران ، هایگلاس ، فلز ، PVC  و حتی چوب طبیعی در بازار در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند.شما محدودیت چندانی از نظر متریال نخواهید داشت.اما گروه معماری دکورآژ باتوجه به طراحی و سبک کابینت مد نظرتان، شما را در انتخاب متریال بهتر راهنمایی می نماید.

تحویل پروژه در کوتاه ترین زمان

طراحی و اجرای کابینت هایی آشپزخانه طبق قرارداد منعقد گردیده ابتدای کار در تاریخ  زمان تعیین شده تحویل داده می گردد.و سعی برآن است که تحویل پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن صورت بگیرد و در صورت تاخیر در انجام پروژه گروه معماری دکورآژ موظف به پرداخت جریمه می گردد.مدیریت زمان یکی از هنرهای گروه معماری دکورآژ می باشد.

خدمات و گارانتی یک ساله رایگان

گروه معماری دکورآژ به دلیل اطمینان از کار خود و اعتماد بالا به اعضای تیم طراحی و انتخاب دقیق و ماهرانه در انتخاب متریال و یراق آلات کابینت آشپزخانه،یک سال سرویس دهی رایگان خدمات از قبیل ریگلاژ درب ها و… ، یک سال گارانتی کیفیت مصالح را در نظر می گیرد.برای بهره مندی از خدمات کافیست با کارشناسان مربوطه در تماس باشید.

 کابینت آشپزخانه نمونه کار

کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

قیمت کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس

کابینت آشپزخانه

مدل کابینت جزیره

کابینت آشپزخانه

کابینت طرحح برجسته کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه طراحی دو رنگ

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفید

قیمت کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران سفیدطلایی

کابینت آشپزخانه

کابینت ام دی اف جدبد

کابینت آشپزخانه

جزیره هیگلاس

کابینت آشپزخانه

کابینت پلی گلاس

قیمت جزیره آشپزخانه

کابینت جزیره

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه، ام دی اف

کابینت آشپزخانه کوچک مستطیلی

کابینت آشپزخانه کوچک مستطیلی

انواع کابیت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه جدید

قیمت کابینت ممبران شیری

کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت آشپزخانه قیمت

کابینت آشپزخانه حجمی

طرح کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای

کابینت آشپزخانه و نقش حیاتی آن

 در محیط آشپزخانه برای مدیریت بهتر فضای آشپزخانه با توجه به مثلث کار و با توجه به شرایط خاص استفاده‌کننده،ازکابینتاستفاده می‌شود. طراحی صحیح کابینت در آشپزخانه، موجب می‌شود تا فضای مفید و قابل استفاده آن آشپزخانه و سطح رفاه کاربر جهت پخت‌وپز و شست‌وشوی ظروف افزایش یابد.

نکاتی که در انتخاب کابینت آشپزخانه باید دانست.

انتخاب رنگ کابینت

از آنجایی که آشپزخانه قلب یک خانه است رنگ هایی که در دکوراسیون آشپزخانه به کار می روند بسیار حائز اهمیت هستند. و پیشنهاد گروه معماری دکورآژ به شما بهره گیری از رنگ های مکمل است که کار شما را بسیار جذاب خواهد کرد. برای فضاهای کوچک و کم نور، از رنگ های روشن و گرم یا تلفیقی از رنگ سرد و گرم که رنگ گرم آن غالب تر باشد استفاده نمایید،که فضای شما را بزرگتر جلوه دهد.تا آشپزخانه تان برایتان جذابیت و تمیزی روزهای اول را دارا باشد.

استفاده بهینه از فضای آشپزخانه

کاربردی و استفاده بهینه از فضای خانه و آشپزخانه یکی از ایده آل ترین خواسته های هر کسی است. توصیه گروه معماری دکورآژ این است اگر فضای منزل شما کوچک است و جایی برای قرار دادن میز نهار خوری ندارید،  قسمتی یا تمام پیشخوان را به صورت میز بسازید تا هم آشپزخانه شما بزرگ‌تر جلوه کند و هم اینکه صاحب یک میز نهار خوری در فضای کوچک شده باشید.

انتخاب جنس کابینت

انتخاب جنس کابینت یکی از موارد بسیار مهم و مطرحی است که پس از انتخاب طرح نهایی شما مطرح میشود و گروه معماری دکورآژبا اشاره به چند نکته شما را در انتخاب جنسی مرغوب راهنمایی مینماید:جنس کابینت با در نظر گرفتن آلودگی و روغن موجود در آشپزخانه باید به گونه ای باشد  که تمیز کردن آن بسیار راحت و ممکن باشد.و با توجه به نور و فضای کوچک یا بزرگ آشپزخانه شما سبب خوب دیده شدن نمای اشپزخانه گردد.

نور مناسب آشپزخانه

در شرایطی که آشپزخانه شما فضای نورگیر کمی دارد یا اصلاً نورگیر ندارد، این نوردهی نامناسب نه تنها سبب خوب دیده نشدن دکوراسیون آشپزخانه میشود بلکه دلزدگی زیادی را نیز ایجاد می نماید پیشنهاد گروه معماری دکورآژ  استفاده از از سقف های کاذب و با نور یک لامپ کم مصرف بزرگ، که  تمام نور آشپزخانه شما را تأمین مینماید. که استفاده از این سقف‌های کاذب زیبایی بیشتری را برای آشپزخانه شما همراه می‌آورد.

انواع متریال کابینت آشپزخانه

  • ممبران
  • پولشی
  • MDF
  • هایگلاس
  •  چوب طبیعی یا لاتئو
  •  پلی گلاس و لمی گلاس
انواع متریال کابینت در کابینت آشپزخانه

برای طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه به چه کسی اعتماد کنیم ؟

گروه معماری دکورآژ در اصفهان با در نظر داشتن موارد ذیل و رعایت قواعد، یکی از کابینت کاران مطرح در اصفهان می باشد و برای داشتن کابینت  شیک به راحتی می توانید به آن ها اعتماد نمایید.

  • گروه معماری دکورآژ در ابتدا به صورت رایگان کارشناسی را جهت مترکردن محیط آشپزخانه شما اعزام مینماید.
  • کارشناس مربوطه با در نظر داشتن طرح و ایده های ذهنی شما طرح اولیه شما را به صورت دو بعدی و سه بعدی جانمایی و طرحی مینماید تا شما قبل از اجرای عملی کار خود را به صورت مجازی که بسیار به واقعیت شباهت دارد مشاهده نمایید که در صورت نیاز به تغییرات، آن را اعمال نمایید.
  • پس از بررسی کارشناس با در نظر گرفت طرح نهایی و با راهنمایی و مشاوره کارشناس به انتخاب بهترین مصالح با در نظر داشتن بودجه شما می پردازند و قیمت را مطابق اصول قانونی و قاعده جاری براش شما محاصبه و اعلام می نمایند.

پس تا اینجای کار یکی از دغدغه های اصلی مشتریان یعنی قیمت برطرف شد.و حال نوبت تصمیم گیری شما می باشد که به کدام کابینت کار اعتماد میکنید. آن که با قاعده و قانون و مرحله به مرحله پیش می رود  یا آنکه ……

برای داشتن طراحی کابینت آشپزخانه منحصر به فرد با ما در تماس باشید.

فهرست