طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در اصفهان طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در اصفهان گروه معماری دکورآژ تیمی خبره و خلاق در طراحی دکوراسیون داخلی Slide 2 طبقه بندی دکوراسیون اداری طبقه بندی دکوراسیون اداری از طراحی تا اجرا با شما همراه خواهیم ماند گروه معماری دکورآژ
اهمیت دکوراسیون داخلی
  • منزل
  • تجاری
  • اداری

دکوراسیون منزل از بااهمیت ترین ها در معماری داخلی است. نقش حائز اهمیتی را  در كيفيت ظاهری  فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح (كف، سقف و ديوارها)، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی) ، راندمان (در فضاهای اداری) ، اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسيار بديهی و لازم به نظر مي رسد. از سوی دیگر معماران داخلی را دوست روانشناسان می دانند.  چرا که به معیارهای روانشناسی کاملا آشنا هستند و  اهمیت زیبایی را بر رفتار آشناییت دارند. احساسات آدمی از فضا بسیار نشات می گیرد.  به حدی که می توان گفت میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند.  که پاسخگویی به نیازهای آنها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد.

دکوراسیون داخلی منزل

جانمایی

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که طراحان دکورآژ در طراحی مسکونی در نظر می‌گیرند، توجه به توده‌گذاری پلان و جانمایی فضاهای عمومی و خصوصی ساختمان است.

کنترل کردن نور طبیعی

طراح با توجه به موقعیت جغرافیایی محل، اطلاع از شرایط و شدت تابش نور خورشید ، اقدام به طراحی پنجره با ابعاد مناسب با مساحت و کاربری فضای داخلی کند.

سیرکولاسیون

 سیرکولاسیون و روابط فضاهای داخلی (همجواری‌ها و دسترسی‌ها) باید باتوجه به اصول دسترسی به اتاق خواب ها، آشپزخان، سرویس بهداشتی،نشیمن تعریف گردد.

مساحت اتاق‌خواب‌ها

گروه معماری دکورآژ.  اتاق‌ها را هم با حداقل مساحت استاندارد طراحی مینمایند. مگر با کاربری‌های خاص مثل اتاق کار یا مطالعه که مساحت کمتری را به خود اختصاص میدهد.

مساحت آشپزخانه

گروه معماری دکورآژ.  آشپزخانه را که قلب تپنده هر خانه‌ای میداند.  از این جهت سعی بر آن دارد که حداقل مساحت آن، از ۱۰درصد زیربنای مفید واحدمسکونی کمتر نباشد.

طراحی نشیمن

یکی از فضاهای بسیار ضروری در واحد های مسکونی، نشینمن آن محسوب میشود که علاوهبر نورگیری مناسب، از قابلیت چیدمان و مبله‌شدن مناسب هم بایدبرخوردار باشد.

طراحی کمد شیک و جادار

طراحی کمد جادار

طراحی کمد لباسی شیک و جادار

طراحی کمد لباسی شیک و جادار

طراحی تی وی روم ساده

طراحی تی وی روم

طراحی تی وی روم مدرن

طراحی تی وی روم

دکوراسیون داخلی منزل به سبک

دکوراسیون داخلی منزل به سبک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی آپارتمان

طراحی جزیره آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

نمونه جزیره آشپزخانه

درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان شیک

طراحی پیش ورودی خانه

طراحی پیش ورودی خانه

نمونه شومینه مدرن

شومینه مدرن و کلاسیک

طراحی پیش ورودی خانه

راهرو ورودی منزل

طراحی اتاق خواب نوجوان

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب جوان

طراحی داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب گروه معماری دکورآژ برای طراحی دکوراسیون منزل

گروه معماری دکورآژ با تکیه به این اصل که محل سکونت  امن ترین پناهگاهی است برای هر انسان. هر روز پس از خستگی های محیط کار و محیط بیرون، دستیابی به آرامش در محیطی آرام  و زیبا آرزوی هر یک از ما انسان هاست. پس نیاز به دکوراسیونی زیبا و امن خواسته قلبی هریک از ماست. و با در نظر داشتن اصول و استانداردهای معماری به طراحی و اجرای زیباترین دکوراسیون منزل می پردازد.

توانمند در طراحی دکوراسیون منزل95%

95%

قدرتمند در اجرای دکوراسیون منزل96%

96%

هنرمند و خلاق در سبک های جدید و نو دکوراسیون منزل90%

90%
فهرست