یک نوع متفاوت از مجتمع های تجاری  که دیده اید، باشید.

airplay

طراحی ویترین

ویترین، دریچه ایست به دنیای خارج. طراحان داخلی دکورآژ  با در نظر داشتن اینکه رهگذران با چشم عاشق می شوند و جذب فروشگاه شما می شوند سعی بر آن دارند که دنیای درون فروشگاه را به چشم آنها منتقل  نمایند و این کار را  از طریق طراحی منحصر به فرد ویترین صورت می دهند، که ناظر را در ورودی فروشگاه شما نگه دارد و آن را به  ورود به فروشگاه شما راغب نماید در اصل این ویترین است که به بازدیدکننده می گوید ما در داخل فروشگاه چه داریم.

texture

تقسیم بندی فضا

طراحان گروه معماری در دکورآژ با طراحی پلن برای فروشگاه یا مرکز تجاری در اولین قدم به تخصیص فضا می پردازند تا بتوانند به درستی و با رعایت اصول مهندسی و روانشناسی فضایی را برای ویترین فضایی برای عبور و مرور و فضایی برای نمایش اجناس داخل فروشگاه اختصاص دهند. که برای این تقسم بندی فضا به نحوه چیدمان لوازم و نورپردازی و… توجه زیادی می گردد و با در نظر داشتن ابعاد لوازم و مسیر عبور و مرور بر روی پلن به تقسیم بندی دقیق می پردازند.

tonality

انتخاب رنگ

رنگ دکور ویترین در جذب مشتری نیز موثر است.رنگ هایی که هارمونی خوبی با هم  دارند،در جلب مشتری تأثیر به سزایی می گذارد. و رنگهای گرم و سرد هر یک دارای ویژگی های خاص خود هستند رنگهامیتوانند سبب کوچکتر یا بزرگتر دیده شدن فضای ویترین، بزرگتر و بیشتردیده شدن اجناس گردد.طراحان گروه معماری دکورآژ با تکیه بر شناخت، روانشناسی رنگها شما را در چیدمان و انتخاب رنگ همراهی مینمایند.انتخاب رنگی که افزایش فروش وسبک سلیقه شما باشد.

nature_people

فضایی برای تردد مشتریان

به هیچ عنوان از اهمیت فضای تردد مشتری غافل نشوید و آن را فدای دیگر موارد نکنید. فضایی که برای عبور و مرور و دسترسی تعیین می گردد را سیرکولاسیون گویند.حرکت و توقف در خلق دکوراسیون داخلی همیشه مورد توجه بوده. طراحان داخلی گروه معماری دکورآژ  به وسیله تناسبات، اندازه های خاص، عنصرهای معرف و ایجاد ریتم به فضا حرکت می دهند و هنگامی که نیاز به مکث و توقف باشد با گشایش در فضا، حالت توقف را به شخص القا می نمایند.

نورپردازی

نورپردازی زیبایی بی نظیری در دکوراسیون داخلی ایجاد می نماید و با  جلوه های نمایشی و ترکیب رنگ نورهای متفاوت دکوراسیون داخلی شاخصی را ایجاد نمود  به نحوی که اجناس بیشتر، واضح تر و به تفکیک از هم نمایش داده شوند که خلق این فضای سبب  انتقال حس مثبت به مشتری ها گردد . شمابرای داشتن نورپردازی خارق العاده به کمک طراحان خبره ای گروه معماری دکورآژ به راحتی می توانید با نور پردازی حرفه ای مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

.

foto_filter

قفسه بندی

قفسه بندی در طراحی دکوراسیون داخلی نیزعامل تعیین کننده ای در جلب نظر مشتری دارد.هنگام ورود یک مشتری نوع چیدمان،قفسه بندی وسایل،ویترین تصویری کلی در ذهنش نقش می بندد که در بازدید های آینده او تاثیر دارد.از این رو گروه معماری دکورآژ در قفسه بندی از بهترین و کارآمد ترین روش ها بهره گرفته می شود.که این حس را به مشتری القاء نماید که در مقابل کالاهای محدودی قرار ندارد و زمینه ی انتخاب وی وسعت داشته با آسودگی خیال خرید خود را انجام دهد.

طراحی داخلی تجاری نقشی اساسی در موفقیت یک کسب و کار ایفا می کند.

یکی از گام های موثر در فروش و رونق کسب و کار تجاری داشتن دکوراسیون منحصر به فرد و ویترین مجذوب کننده می باشد.از این رو صاحبان فروشگاه ها، مجتمع های تجاری، مغازه، ….سعی برآن دارند که در طراحی و دکوراسیون فروشگاه های خود  با حساسیت بالا و استفاده از طراحان خبره دکوراسیون داخلی تجاری، فروشگاه، مجتمع تجاری،و…… که دارای ویترین های جذاب و فضای داخلی مناسبی هستند را خلق نمایند، که از این طریق توجه رهگذران  را در میان رقیب های تجاری  مجاور به خود جلب کرده و آن ها را به فضای داخلی دعوت می کنند.پس می توان عنوان نمود  که طراحی و دکوراسیون فضاهای تجاری موجب افزایش خرید و درآمد می شود.

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی تجاری

نمونه دکوراسیون داخلی کفش فروشی

دکوراسیون داخلی کفش فرروشی

طراحی دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

اجرای دکور مغازه

دکور مغازه پروتینی

دکوراسیون فروشگاه

دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی

طراحی فضای تجاری

دکوراسیون مغازه عطر فروشی

طراحی داخلی طلافروشی

طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی

دکوراسیون فروشگاه کفش

دکوراسیون فروشگاه کفش ساده

ویترین طلا فروشی

دکوراسیون طلافروشی مدرن

دکوراسیون رستوران در اصفهان

طراحی دکوراسیون رستوران

دکوراسیون اتاق انتظار مطب

دکوراسیون اتاق انتظار

دکوراسیون کافی شاپ ساده

دکوراسیون کافی شاپ کلاسیک

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران کلاسیک

برای جذب مشتریان بیشتر نیاز به دکوراسیون داخلی تجاری جذب کننده دارید پس تامل نکنید تماس بگیرید.

طراحان دکوراسیون داخلی تجاری در واقع چه کاری را انجام می دهد؟

طراحان داخلی فضای تجاری، با در نظر داشتن فاکتورهای اولیه در دکوراسیون داخلی تجاری به طراحی کارآمد و زیبا می پردازند و در این مسیر چند نکته را همواره مد نظر دارند:

  • امنیت و کارآیی باید هم جوار با زیبایی مجذوب کننده باشد ویکی فدای دیگری نگردد.
  • طرح دکوراسیون تجاری انتخاب شده باید به گونه ای باشد که محدودیتی را در فضای تردد، قفسه بندی و…. ایجاد ننماید.
  • طراح دکوراسیون تجاری باید  اطمینان داشته باشد که همه چیز در راستای ساختار فیزیکی امن و بی خطر می باشد.
  • طراحان داخلی مجرب رابطه نزدیک با پیمانکار دارند و تمام جزئیات فنی نور،
    طراحی سقف و کف، محل قرارگیری پنجره ها، و بروز رسانی های فنی و دیگر موارد را برای اجرای طرح خود در نظر میگیرد.

و بسیار موارد دیگری که آنها در گستره ی پروژه در طراحی اولیه پلن تا مرحله اجرا در نظر میگیرند که طرحی اصولی را اجرا نمایند.تا بتوانند دکوراسیون داخلی تجاری منحصر به فردی را ایجاد نمایند و چهره ی کسب و کار را زیبا نمایش دهند.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر سری به اینستاگرام بزنید.
فهرست